İNSAN KAYNAKLARI

 • AÇIK POZİSYONLAR

  AÇIK POZİSYONLAR


  Egeliler Ahşap’da açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, ik@egelilerahsap.com.tr adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.
  Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen “Genel Başvuru” ilanımıza başvurunuz.

  İLAN TARİHİ


  POZİSYON


  ŞEHİR


 • İŞ BAŞVURULARI

  İŞ BAŞVURULARI


  Egeliler Ahşap’a başvurular internet sitesi aracılığıyla yapılabildiği gibi, çalışanların ya da danışman şirketlerinin önerileri gibi farklı kaynaklardan da iletilebilir.

  İletilen tüm başvurular, insan kaynakları veri tabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda pozisyon açığı olduğu takdirde, bu veri tabanından araştırma yapılarak, iş tanımları ile gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur.

  Egeliler Ahşap vizyon, misyon ve ortak değerlerine uygun olmanın yanı sıra, Egeliler Ahşap temel yetkinliklerine ve pozisyonun gerektirdiği iş ailesi yetkinliklerine uygunluk, aday seçiminde aranan temel kriterlerdir.

  İş Başvuruları için e-mail adresimiz: ik@egelilerahsap.com.tr

 • STAJ BAŞVURULARI

  STAJ BAŞVURULARI


  Amaç
  Halen okumakta olan öğrencilerin staj yapmalarına olanak tanıyarak bilgi ve becerilerinin aktarılmasını ve geliştirilmesini sağlamak; dolayısıyla iş hayatına kalifiye insanların katılmasına katkıda bulunmaktır.

  Stajyer Öğrenci Seçme-Yerleştirme Kapsamı
  Egeliler Ahşap’a staj başvurusu yapan, 3308 sayılı Çıraklık ve Meslek Eğitimi Kanunu kapsamındaki meslek liseleri ve dengi okullar ile staj zorunluluğu olan ve/veya staj yapmayı teşvik eden üniversite veya yüksek okullarda öğrenim gören öğrencilerin, en fazla 1 yıl, en az 1 ay süreyle, Egeliler Ahşap Genel Merkez Atölyesi’nde veya merkez ofisindeki, birimlerde staj yapması mümkündür.

  Staj Başvuruları
  Staj başvuruları için e-mail adresimiz: ik@egelilerahsap.com.tr